Спорт

Световно първенство по ръгби 2015: всички мачове и телевизионен график

Кой, кога и къде е ръководство за всички действия в тазгодишното Световно първенство по ръгби

Дан Бигар, Уелс срещу Англия

Стю Форстър/Гети

Световното първенство по ръгби започва на 18 септември в Туикенъм, когато домакините Англия се изправят срещу Фиджи.

Шест седмици и 47 мача по-късно Туикенъм ще бъде домакин и на последния мач от турнира - но ще се върне ли Англия в централата, за да се състезава за Купата на Уеб Елис във финала?



Ето всички мачове на тазгодишното събитие:

Етапи на басейна
Дата Време Съвпада Място на провеждане басейн телевизор
събота 18 септември8 вечертаАнглия във ФиджиТуикенхамДА СЕITV, 19.25 ч
събота 19 септември12 вечертаТонга срещу ГрузияГлостър° СITV, 11.30 ч
14.30 чИрландия срещу КанадаКардифдITV, 14 ч
16.45 чЮжна Африка срещу ЯпонияБрайтънБITV, 16.35 ч
8 вечертаФранция срещу ИталияТуикенхамдITV4, 19.15 ч
неделя 20 септември12 вечертаSamoa v USAБрайтънБITV, 11.30 ч
14.30 чУелс срещу УругвайКардифДА СЕITV, 14 ч
16.45 чНова Зеландия в АржентинаУембли° СITV, 16.30 ч
сряда 23 септември14.30 чШотландия в ЯпонияГлостърБITV, 14 ч
16.45 чАвстралия във ФиджиКардифДА СЕITV, 16.30 ч
8 вечертаФранция в РумънияОлимпийски стадиондITV4, 19.30 ч
четвъртък 24 септември8 вечертаНова Зеландия срещу НамибияОлимпийски стадион° СITV, 19.30 ч
петък 25 септември16.45 чАржентина срещу ГрузияГлостър° СITV4, 16.15 ч
събота 26 септември14.30 чИталия срещу КанадаЛийдсдITV, 14 ч
16.45 чЮжна Африка срещу СамоаБирмингамБITV, 16.35 ч
8 вечертаАнглия срещу УелсТуикенхамДА СЕITV, 19.15 ч
неделя 27 септември12 вечертаАвстралия срещу УругвайБирмингамДА СЕITV, 11.30 ч
14.30 чScotland v USAЛийдсБITV, 14 ч
16.45 чИрландия срещу РумънияУемблидITV, 16.30 ч
вторник 29 септември16.45 чТонга срещу НамибияЕксетър° СITV4, 16.15 ч
четвъртък 1 октомври16.45 чУолвс срещу ФиджиКардифДА СЕITV, 16 ч
8 вечертаФранция срещу КанадаМилтън КейнсдITV4, 19.30 ч
петък 2 октомври8 вечертаНова Зеландия срещу ГрузияКардиф° СITV, 19.30 ч
събота 3 октомври14.30 чСамоа срещу ЯпонияМилтън КейнсБITV, 14 ч
16.45 чЮжна Африка срещу ШотландияНюкасълБITV, 16.20 ч
8 вечертаАнглия срещу АвстралияТуикенхамДА СЕITV, 19.15 ч
неделя 4 октомври14.30 чАржентина срещу ТонгаЛестър° СITV, 14 ч
16.45 чИрландия срещу ИталияОлимпийски стадиондITV, 16.20 ч
вторник 6 октомври16.45 чКанада срещу РумънияЛестърдITV4, 16.15 ч
8 вечертаФиджи срещу УругвайМилтън КейнсДА СЕITV4, 19.30 ч
сряда 7 октомври4.45Южна Африка срещу САЩОлимпийски стадионБITV, 16 ч
8 вечертаНамибия срещу ГрузияЕксетър° СITV4, 19.30 ч
петък 9 октомври8 вечертаNew Zealand v TongaНюкасъл° СITV4, 19.30 ч
събота 10 октомври14.30 чSamoa v ScotlandНюкасълБITV, 14 ч
16.45 чАвстралия срещу УелсТуикенхамДА СЕITV, 16.30 ч
8 вечертаАнглия срещу УругвайМанчестърДА СЕITV, 19.15 ч
неделя 11 октомври12 вечертаАржентина срещу НамибияЛестър° СITV, 11.30 ч
14.30 чИталия срещу РумънияЕксетърдITV, 14.10 ч
16.45 чФранция срещу ИрландияКардифдITV, 16.20 ч
8 вечертаСАЩ срещу ЯпонияГлостърБITV, 19.30 ч
Нокаут етапи
Дата Време Заглавие Съвпада Място на провеждане телевизор
събота 17 октомври4 часа следобедQF1Победител група B срещу подгласническа група AТуикенхамITV, 15:00 ч
8 вечертаQF2Победител група C срещу подгласническа група DКардифITV, 19.30 ч
неделя 18 октомври13:00 чQF3Победител група D срещу подгласническа група CКардифITV, 12.30 ч
4 часа следобедQF4Победител група A срещу подгласническа група BТуикенхамITV, 15.15 ч
събота 24 октомври4 часа следобедSF1Победител QF1 срещу Победител QF2ТуикенхамITV, 15:00 ч
неделя 25 октомври4 часа следобедSF2Победител QF3 срещу Победител QF4ТуикенхамITV, 15:00 ч
петък 30 октомври8 вечертаФинален бронзГубещ SF1 срещу губещ SF2Олимпийски стадионITV, 19.30 ч
събота 31 октомври4 часа следобедФиналПобедител SF1 срещу Победител SF2ТуикенхамITV, 15:00 ч